Jak uczymy?

Bez wychodzenia z domu i stania w korkach. Do tego grafik zawsze dostosowujemy do Ciebie, do Twoich zajęć szkolnych, obowiązków zawodowych, do Twoich indywidualnych preferencji, a nawet rytmu dnia.

Indywidualne podejście

Jesteśmy szkołą, która zarówno do nauki słownictwa, jak i gramatyki, podchodzi zupełnie nieszablonowo. Doskonale też wiemy, że każdy uczeń jest inny i wymaga innego podejścia.

Plany nauki zawsze dostosowujemy do Ciebie, Twoich potrzeb, stylu życia, umiejętności, stopnia zaawansowania i celów językowych

Wiedza zdobywana latami

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy nauczaniem zajmują się od prawie 10 lat, nie jak większość dzisiejszych nauczycieli, podążających za chwilową modą.

Nieustannie szkolimy się w zakresie psychologii nauki, dydaktyki oraz wykorzystywania nowoczesnych technologii, co daje Ci pewność, że Twój plan edukacyjny zostanie opracowany na bazie najskuteczniejszych rozwiązań zgodnych z najnowszymi badaniami i zaleceniami.

Nauka bez ściemy

Nie da się nauczyć języka bez wysiłku, ale dzięki naszym wytycznym masz pewność, że swój cel edukacyjny zrealizujesz w 100%!

Nie ma dróg na skróty! Aby wziąć od życia swoje, trzeba trochę się namęczyć. Nic nie spada z nieba. Będziemy Cię jednak wspierać i pomagać w osiągnięciu wszystkich celów!

U nas dzięki szczegółowej parametryzacji zawsze wiesz, na którym etapie nauki się znajdujesz i ile brakuje Ci do osiągnięcia wymarzonego poziomu.

Podręczniki

Stworzyliśmy cztery podręczniki do nauki języka angielskiego Project English level...

więcej informacji
Metoda Łukasiewicza®

Autorska metoda oparta na Algorytmicznym Matrycowaniu Językowym, która gwarantuje szybkie poznanie najważniejszych słów...

więcej informacji