…ROZKODOWALIŚMY JĘZYK ANGIELSKI!!!

Tak, jesteśmy grupą pasjonatów


Do języka podeszliśmy jak do kodu i szybko okazało się, że nie przez przypadek mieścimy się w tym samym budynku, w którym mieszkał kiedyś znany matematyk i kryptolog Marian Rajewski. On w 1932 r. złamał szyfr hitlerowskiej Enigmy, a my w 2018 r. rozkodowaliśmy język angielski!!!

Wiecie, że najważniejsze zasady języka angielskiego można zmieścić na 15 kartkach A4?

ZROBILIŚMY TO!

To kazało nam uwierzyć w siłę upraszczania i rozpocząć intensywne badania nad optymalnym sposobem skutecznej nauki. Przeprowadzone przez nas badania naukowe udowadniają, że w nauce najważniejszy jest sposób przekazywania wiedzy, a my nasz dopracowaliśmy do perfekcji.

01

Skoro (statystycznie) 92% wszystkich zdań w języku angielskim oparta jest o sześć czasów – no to właśnie tych czasów nauczymy Cię na początek.

02

Słowa – przeprowadziliśmy badania, by uszeregować słowa według statystycznej częstotliwości używania w języku angielskim. Zaczniemy Cię uczyć od słów, których używa się najczęściej.

03

W gramatyce definicja jest jedna. A jeśli są inne, to reszta z nich jest wtórna i nie ma sensu zaprzątać sobie nimi głowy.

W wyniku badań nad matrycowaniem językowym, projektu o wartości blisko 300 000 pln, do którego zaprosiliśmy aż 14 ekspertów językowych, stworzyliśmy bazę ponad 10 000 słów uszeregowanych tematycznie oraz według częstotliwości ich użycia, opracowaliśmy autorską metodę tłumaczenia zasad gramatycznych na bazie języka ojczystego oraz stworzyliśmy własne podręczniki.

I dlatego Tobie możemy dziś serwować wiedzę nieporównywalnie szybciej i nieporównywalnie skuteczniej niż konkurencja!

Chcę się umówić na lekcję próbną