Metoda Łukasiewicza®

Nasza metoda to nie magia, to nauka!

Uczymy Metodą Łukasiewicza® - autorską metodą opartą na Algorytmicznym Matrycowaniu Językowym, która gwarantuje szybkie poznanie najważniejszych słów (możliwe do uzyskania w kilka miesięcy), szybkie zrozumienie podstaw gramatyki (możliwe do uzyskania w kilka lekcji) oraz mierzalne efekty (widoczne od 1 lekcji).

Gramatyka

Ucząc gramatyki, wykorzystujemy fakt, że każdy człowiek zna już jeden język, ojczysty, przez pryzmat którego uczy się języka obcego. Właśnie dlatego na każdym etapie nauki porównuje język obcy do języka natywnego, pokazując podobieństwa, a nie różnice.

Słownictwo

Słowa są u nas uszeregowane według ich częstotliwości użycia. Przeprowadzone przez nas badania językowe pokazały, że kolejność nauki słownictwa, jest szalenie ważna, a optymalnie opracowana mapa słów znacznie zwiększa skuteczność przyswajania języka. Nasze listy słów powstały na bazie badań COCA (Corpus of American Contemporary English), a poza szczegółową kategoryzacją zostały również poddane ocenie przez polskich uczniów. Dzięki algorytmom machine learningu są też stale doskonalone.

Mierzalność postępów

Realne jest to, co da się policzyć. Nic tak nie motywuje ucznia jak świadomość własnych postępów. Pokazując uczniowi matematycznie, kiedy może osiągnąć cel, budujemy od samego początku szczerą relację zorientowaną na sukces. Najbardziej w nauce motywują bowiem efekty, a my dbamy o to, aby pojawiały się one już od pierwszego dnia.

Skuteczność metody

45,5 godz.
przejście z poziomu A1 na A2 krócej o 46% od średniej branżowej
49 godz.
przejście z poziomu A2 na B1 krócej o 43% od średniej branżowej
54 godz.
przejście z poziomu B1 na B2 krócej o 33% od średniej branżowej
Podręczniki

Stworzyliśmy cztery podręczniki do nauki języka angielskiego Project English level...

więcej informacji
Jak uczymy?

Bez wychodzenia z domu i stania w korkach. Do tego grafik zawsze dostosowujemy do Ciebie...

więcej informacji